ابداع راهکار جدید حفاظت حریق

حفاظت و ایمنی در برابر آتش و حیات موثر، نیازمند تکنولوژی های ابداعی، عملکرد اثبات شده و تجربه ناگزیر است. MARTECH  از 1980 در تجارت حفاظت حریق بوده است و تجهیزات آتش نشانی  برتر و دامنه گسترده ای از خدمات مهندسی را برای تضمین راه حل کامل برای مشتریانمان ارائه می کند. تجربه ،تفاوت را ایجاد می کند.

اولین گام برای طراحی یک سیستم حفاظت حریق موثر ،تست جریان منبع اصلی آب موجود است. تجهیزات جریان و تخلیه MARTECH  تضمین می کند که تجهیزات منبع آب شما به درستی عمل میکنند، شیرها سالم هستند و جریان آب در صورت رویداد یک حادثه به خطر نمی افتند و مانع خسارت یا تلفات بالا می شود.

شیر 2-1/2 اینچی آتش نشانی سنگین، برای باقی ماندن در وضعیت قفل در هر دو طرف مقر و یک میله فولاد ضد زنگ متصل به مقر ساخته شده اند تا هیچ گاه نگران خرابی نباشید.

افشانه آتش نشانی اقتصادی 2-1/2 اینچی با نصب پیتوت برای تست جریان در نظر گرفته شده است. این افشانه سبک تست جریان را ساده می سازد و می تواند به سمت پایین بچرخد. بافل ذاخلی نیز جریان آب را منتشر می کند و مانع انحراف می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.martechsvcs.com  مراجعه نمایید.

منبع: www.iranalarm.com